Restaurace

Zveme Vás do klidného prostředí Borského parku v Plzni. Příjemnou atmosféru můžete v létě vychutnávat na venkovní terase a po celý rok je k dispozici 80 míst v moderním interiéru restaurace.

Čeká Vás komplexní esteticko-kulinářský zážitek, který nasytí všechny smysly. O Vaši přízeň se budou ucházet speciality české i mezinárodní kuchyně v mistrovské úpravě našeho dvorního šéfkuchaře. Pochoutky z čerstvých ryb a mořských plodů budou svádět k ochutnání stejně jako steaky z jihoamerické svíčkové "Angus". Zaujmou také domácí těstoviny a dezerty. Špičková vína rafinovaně umocní dokonalou harmonii chutí. Rozpálenou mysl i srdce jemně zchladí domácí ledové čaje nebo čerstvé ovocné a zeleninové šťávy.

V nabídce naší restaurace naleznete oblíbené polední menu. Večer nabízíme příjemnou atmosféru při svíčkách se sklenkou vynikajícího vína. Na přání vytvoříme speciální menu podle Vašich požadavků. Po celou dobu bude o Vaši spokojenost pečovat profesionální a pozorná obsluha.

Kouzlíme nejen s vybranými ingrediencemi, ale také s prostorem. V jediném okamžiku pro Vás dokážeme GF Restaurant proměnit v útulnou restauraci k romantickému setkání i v ideální místo pro svatby, večírky či konference. Absolutní komfort dotváří free wi-fi, televize, klimatizace, oddělené kuřácké a nekuřácké prostory a možnost platby kartou.

Udělali jsme Vám chutě? Dovolte nám je uspokojit. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Navštivte samostatné stránky GF Restaurant zde

GOLDEN FISH Hotel Apartments

© 2009 - 2018 All rights reserved.