Nabídka pokojů

Golden Fish Hotel Apartments v Plzni nenabízí pouhé ubytování, ale skutečné bydlení. V moderně a komfortně vybavených apartmánech snadno zapomenete, že jste v hotelu. Jen občas Vám to příjemně připomenou nejrůznější služby, kterými Vás bude hýčkat ochotný personál. 

Junior Suite

Junior Suite

Moderně zařízený jednopokojový apartmán překvapí rafinovanou hrou s prostorem. Útulný i praktický. Komfortní i účelný. Dopřejte si ubytování v Plzni s grácií a luxusní jednoduchostí.

více o tomto pokoji

Silver Apartment

Silver Apartment

Stylový dvoupokojový apartmán v Golden Fish Hotel Apartments Plzeň respektuje Vaše soukromí. Vychutnejte si po náročném dni klidný, ničím nerušený odpočinek v pohodlí oddělené ložnice.

více o tomto pokoji

Golden Apartment

Golden Apartment

Třípokojové apartmány v našem hotelu nedělají kompromisy a nešetří prostorem. Luxusní pokoje v moderním designu splní nejnáročnější požadavky. Užívejte si i na cestách do Plzně pohodlí domova.

více o tomto pokoji

Platinum Apartment

Platinum Apartment

V Golden Fish Hotel Apartments Plzeň chceme pro hosty jen to nejlepší. Nechte se přesvědčit velkorysým třípokojovým apartmánem s terasou v nejvyšších poschodích našeho hotelu. Platinum Aparment je možné z hotelového pokoje proměnit v jednací místnost.

více o tomto pokoji

GOLDEN FISH Hotel Apartments

© 2009 - 2018 All rights reserved.